سبوس برنج

توضیحاتی راجع به مصرف پودر سبوس برنج، غذای معجزه آسایی که از فوائد آن غافل مانده ایم.

مواد موجود:

املاح معدنی

آهن

منگنز

فلور

ید

پرو ویتامین A-E-PP-B6-B5-B2-B1

پس از آزمایشات متعدد به این نتیجه رسیدیم که نقص عمده غذایی ما ایرانیان برنج خوار، کسر ویتامین های (ب) موجود در سبوس برنج است. زیرا ما برنج سفید کرده را که فاقد ویتامین بوده و دارای ماده ضد ویتامین است می خـوریم و سبـوس آنرا که مخزن ویتامین ها و مواد فوق می باشد دور می ریزیم. سبوس برنج دارای ویتامین (ب)به مقدار زیاد است ولی برنج نه تنها ویتامین (ب) ندارد بلکه ماده ای است که ویتامین (ب) را رسوب می دهد.

چینی ها که برنج را با سبوس آن می خورند دیر پیر می شوند وهمیشه سالم بوده و موی سرشان دیرترسفید می شود و مبتلا به ریزش مو نمی شوند. از فواید سبوس این است که اشخاص چاق را سریع لاغرمی کند و نسخه ای شفا برای درمان چربی شکم و پهلو است. به دلیل سرشار بودن از فیبر نامحلول، ملین بوده و یبوست را برطرف می کند.وجود ویتامینB5 موجود درآن باعث تحریک پیازمو شده و از سفید شدن و ریزش مو جلوگیری می کند و به مرور زمان موهای سفید را مشکی و موجب رویش مجدد آن می شود. وجـود ویتامین E وخاصیت آنتی اکسیدانی قوی آن خاصیت ضدچروکیدگـی پوست دارد و ضمن حفظ رطوبت پوست از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری می کند، به شخص نیروی جوانی می بخشد و عمر را طولانی و اعصاب را قوی می کند، از این رو دکترحبان درکتاب خود می نویسد: ترکیبات سبوس، تمامی مواد مغذی لازم برای رشد وبازسازی همه سلولهای بدن بخصوص سلول های مغزی و عصبی را دارا می باشد و دکتر غیاث الدین جزایری در کتاب خود این غذای معجزه آسا را “ آب حیات ” و دکتر صفدر صانعی آنرا “ قهرمان شادی” نامیده اند. “ برگرفته از کتاب اعجاز خوراکیها از دکتر غیاث الدین جزایری”

ضمنا ًبه اطلاع می رساند سبوس برنج موجود دربازار سبوس نیست بلکه پودر چلتوک است که زبر و زمخت مـی باشدواصلا خوردنی نیست و آلودگی دارد.ما در این راستا محصولی منحصربفرد با استفاده ازماشین آلات مدرن آلمانی تولید کرده ایم که اولا بهداشتی واستریلیزه تولید شده درثانی سبوس تولید شده،چلتوک نیست بلکه لایه نازک رویه برنج که بین پوسته چلتوک ودانه سفیدبرنج قراردارد که به آن سبوس می گویندوسرشارازمواد غذایی و عناصرمفیداست را تولید نموده ایم. بمنظور بهره مندی از خواص این غذای معجزه آسا مقداری پودرسبوس برنج که کاملا نرم و قابل حل و خوش طعم می باشد را به ماست، سوپ، سالاد، خورشت، آب میوه، شیر و غیره اضافه نموده و میل نمائید.

برای اطلاع بیشتراز روش و میزان مصرف به بروشور داخل بسته سبوس خریداری شده مراجعه شود.طبق نسخه دکترجزایری، طرز مصرف برای افراد چاق متفاوت می باشد، درصورتی که به روش ذکر شده در بروشور عمل شود افراد چاق را عجیب لاغر می کند. “ با یک تماس، این چاشنی غذایی مهم را سر سفره خود بیاورید ”

بطور خلاصه بر اساس پژوهش های مختلف، سبوس برنج غنی ترین منبع غذایی سرشار از مواد مغذی مورد نیاز بدن است که برخی خواص این غذای معجزه آسا عبارتند از :

رفع چربی پهلو و شکم

مفید برای کبد

جلوگیری از ریزش و سفید شدن مو و کمک به رویش مجدد آن

کاهش کلسترول خون

خاصیت آنتی اکسیدان (ضد پیری)

حفظ رطوبت پوست و ترمیم آن

تقویت اعصاب

پیشگیری از پیری و چین و چروک زود رس پوست

مهمترین راه درمان طبیعی پوست

کمک به توازن قند خون

مفید در بهبود آلرژی و التهاب