به سایت شرکت ناژوان گیاه خوش آمدید

اولین و تنها سبوس استرلیزه شده بر اساس آخرین استاندارد های روز دنیا تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

درباره ما

  • پس از آزمایشات متعدد به این نتیجه رسیدیم كه نقص عمده غذایی ما ایرانیان برنج‌خوار، كسر ویتامین‌های (ب) موجود در سبوس برنج است زیرا ما برنج سفید كرده را كه فاقد ویتامین بوده و دارای ماده ضد ویتامین است می‌خوریم و سبوس آن را كه مخزن ویتامین‌هامی‌باشد دور می‌ریزیم. سبوس برنج دارای ویتامین(ب) به مقدار زیاد است ولی برنج نه تنها ویتامین(ب) ندارد بلكه ماده‌ای است كه ویتامین(ب) را رسوب می‌دهد.

  • چینی‌‌ها كه برنج را با سبوس آن می‌خورند دیر پیر ‌می‌شوند و همیشه سالم بوده و موی سرشان دیرتر سفید می‌شود و مبتلا به ریزش مو نمی‌شوند. از آنجائی كه سبوس برنج موجود در بازار سبوس نیست بلكه پودر چلتوك است كه زبر و زمحت می‌باشد و اصلاً خوردنی نیست و آلودگی دارد. بر‌آن شدیم تا برای اولین بار در ایران سبوس برنج استریلیزه را با نام تجاری ناژوان گیاه تولید نمائیم.

    ادامه متن ...

هشدار

با توجه به وجود بسته بندی های سبوس برنج غیرخوراکی و غیربهداشتی در بازار که فاقد مجوز بهداشتی می باشند اکیداً توصیه می گردد به منظور حفظ سلامتی خود هنگام خرید به آرم سازمان غذا و دارو (نشان سیب سلامت) توجه فرمایید.

سبوس ، جدار خارجی گندم را تشکیل می دهد و قسمتی از گندم است که دائما در آفتاب و هوا غوطه ور می باشد و از تشعشع خورشید و نیروی کهربایی آفتاب و باد و باران استفاده می کند و از بیشتر املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن به اندازه کافی بر خوردار است .

سبوس گندم

مطالعه بیشتر...

سبوس برنج غنی ترین منبع غذایی سرشار از از مواد مغذی مورد نیاز بدن است. برخی خواص این غذای معجزه آسا كه در پژوهش‌های مختلف مورد تائید علمی قرار گرفته عبارتند از : رفع چربی پهلو و شكم  ،  خاصیت آنتی‌اكسیدانی(ضدپیری)  و  ...

مطالعه بیشتر...